CR0121R0F
MFR.Part #
CR0121R0F
JLCPCB Part #
C4153085
Description
-55℃~+155℃ 1W 21Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS