CR021R50F
MFR.Part #
CR021R50F
JLCPCB Part #
C4254150
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS