CR045600F
MFR.Part #
CR045600F
JLCPCB Part #
C3914074
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS