CR041600F
MFR.Part #
CR041600F
JLCPCB Part #
C4253879
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS