CR043R3J
MFR.Part #
CR043R3J
JLCPCB Part #
C4293076
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS