RN73H2ETTD88R7D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD88R7D100
JLCPCB Part #
C3995714
Description
250mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS