CR013R3J
MFR.Part #
CR013R3J
JLCPCB Part #
C3955423
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS