CR042344F
MFR.Part #
CR042344F
JLCPCB Part #
C4152464
Description
-55℃~+155℃ 2.34MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS