CR022344F
MFR.Part #
CR022344F
JLCPCB Part #
C4355650
Description
-55℃~+155℃ 2.34MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS