CR041380F
MFR.Part #
CR041380F
JLCPCB Part #
C4026475
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS