CR0249R9F
MFR.Part #
CR0249R9F
JLCPCB Part #
C4254109
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS