CR023092F
MFR.Part #
CR023092F
JLCPCB Part #
C4254042
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS