CR021624F
MFR.Part #
CR021624F
JLCPCB Part #
C4254132
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS