CR022R94F
MFR.Part #
CR022R94F
JLCPCB Part #
C3995995
Description
-55℃~+155℃ 2.94Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS