CR021025F
MFR.Part #
CR021025F
JLCPCB Part #
C3964280
Description
-55℃~+155℃ 10.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS