CR253244F
MFR.Part #
CR253244F
JLCPCB Part #
C4062782
Description
-55℃~+155℃ 3.24MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS