MWI1812UC1R0JST-HF
MFR.Part #
MWI1812UC1R0JST-HF
JLCPCB Part #
C49241332
Description
1.2Ω 1uH 250MHz 480mA 60@50MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS