MWI1812UC180JST-HF
MFR.Part #
MWI1812UC180JST-HF
JLCPCB Part #
C49241345
Description
10.5Ω 160mA 18uH 25@10MHz 30MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS