MWI0805UC5N6JST-HF
MFR.Part #
MWI0805UC5N6JST-HF
JLCPCB Part #
C48946485
Description
5.6nH 5.9GHz 600mA 65@1GHz 80mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS