MWI0402UC51NJST-HF
MFR.Part #
MWI0402UC51NJST-HF
JLCPCB Part #
C48946258
Description
1.75GHz 100mA 25@250MHz 51nH 920mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS