MWI0603UC3N3JST-HF
MFR.Part #
MWI0603UC3N3JST-HF
JLCPCB Part #
C48946277
Description
22@250MHz 3.3nH 45mΩ 5.9GHz 700mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS