MWI0805UC23NJST-HF
MFR.Part #
MWI0805UC23NJST-HF
JLCPCB Part #
C48946498
Description
2.4GHz 220mΩ 23nH 500mA 50@500MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS