DKE10A-05
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKE10A-05
JLCPCB Part #
C7171877
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
10W 1A 1kV 2 5V 78% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS