NSD05-12S15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
NSD05-12S15
JLCPCB Part #
C6249024
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 15V 1kV 330mA 5W 83% 9.2V~36V DIP,40.6x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS