BT134-600-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BT134-600-MS
JLCPCB Part #
C5140030
Package
SOT-89
Description
1.5V 1.7V 10mA 15mA 20A 2A 500mW 600V SOT-89 Thyristors (SCR)/Modules ROHS