MBR5U100-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBR5U100-TP
JLCPCB Part #
C6903214
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 120A 510mV@3A 5A TO-277 Schottky Diodes ROHS