MXHT396V-3.96-02P-OE01-Cu-A
MFR.Part #
MXHT396V-3.96-02P-OE01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688298
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.96mm 300V 8A Board Side/Socket - Open Orange Through Hole Plugin,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS