MX205V-3.5-12P-GN01-Cu-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX205V-3.5-12P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C7497340
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 12 12P 16~24 1x12P 3.5mm 300V Green Through Hole 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS