CLA16E800PN
MFR.Part #
CLA16E800PN
JLCPCB Part #
C3614758
Package
TO-220FP
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 SCR 1.14V 1.3V 16A 30mA 60mA 800V TO-220FP Thyristors (SCR)/Modules ROHS