V320LA10P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V320LA10P
JLCPCB Part #
C179070
Package
Plugin
Description
170pF@1MHz 2.5kA 320V 420V 48J 510V 850V 插件 Varistors ROHS