SZ1SMB18AT3G
MFR.Part #
SZ1SMB18AT3G
JLCPCB Part #
C1975771
Package
SMB
Description
18V 20.5A 22.1V 29.2V 5uA 600W 870pF TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS