V100ZA05PX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V100ZA05PX2855
JLCPCB Part #
C1528202
Package
Plugin
Description
100V 2.5J 310pF@1MHz 400A 60V 81V 插件 Varistors ROHS