V100ZS20P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V100ZS20P
JLCPCB Part #
C2656894
Package
Plugin
Description
100V 30J 6.5kA 6.5nF@1MHz 60V 81V 插件 Varistors ROHS