2920L150/60MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L150/60MR
JLCPCB Part #
C22504886
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 20A 250mΩ 2W 3A 5s 60V 70mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS