TPSMB36CA-VR
MFR.Part #
TPSMB36CA-VR
JLCPCB Part #
C1975188
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+175℃ 10.4A 1uA 36V 40V 58.1V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS