SMCG75CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG75CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977280
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12.4A 121V 50uA 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS