045101.6MRSN
MFR.Part #
045101.6MRSN
JLCPCB Part #
C3164103
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 125V 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS