S4010VS3TP
MFR.Part #
S4010VS3TP
JLCPCB Part #
C17569134
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 10A 400V 500uA 800mV 8mA TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS