HE721C1250
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
HE721C1250
JLCPCB Part #
C1561399
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12V 175V@DC 250mA 3ms 3ms Non-Polarized Single Coil (with Flyback Diode) One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Reed Relays ROHS