SMAJ45CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ45CA
JLCPCB Part #
C3719960
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS