AQ24CANFD-02HTG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AQ24CANFD-02HTG
JLCPCB Part #
C1975190
Package
SOT-23-3
Description
11.5pF 200W 20nA 24V 26.7V 3A@8/20us 50V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS