SMBJ13CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ13CA
JLCPCB Part #
C224008
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+150℃ 13V 15.9V 1uA 21.5V 28A 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS