SMBJ45A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ45A-HR
JLCPCB Part #
C3713956
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS