AK3-208C-12
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AK3-208C-12
Description
-55℃~+125℃ 10uA 208V 2400pF 246V 306V 3kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS