046601.5NRHF
MFR.Part #
046601.5NRHF
JLCPCB Part #
C187598
Package
1206
Description
-55℃~+90℃ 0.1103 1.5A 1.6mm 3.2mm 50A 63V 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS