02511.25MRT1L
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
02511.25MRT1L
JLCPCB Part #
C3160427
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 125V 50A、300A Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS