0157.630DR
MFR.Part #
0157.630DR
JLCPCB Part #
C3165768
Package
SMD,6.5x3.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 630mA SMD,6.5x3.7mm Disposable fuses ROHS