LKP2G471MS040K40B
MFR.Part #
LKP2G471MS040K40B
JLCPCB Part #
C2917454
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 35mm 400V 40mm 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS