LHT2W221MQ035K40B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LHT2W221MQ035K40B
JLCPCB Part #
C2917424
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS