SJD12A110L01
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SJD12A110L01
JLCPCB Part #
C5125119
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 1.2A 110V 122V 177V 1uA 200W ESD Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS